turniej mini20 marca 2018r w MOSi R w Radlinie odbył się "Powiatowy truniej w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza miasta Radlin" z okazji 20-lecia istnienia Powiatu Wodzisławskiego.

Turniej został zorganizowany przez Branżową Szkołę I stopnia w Radlinie. W turnieju wzięło udziłał 10 drużyn z tereniu powiatu wodzisławskiego.

Zawodnicy rywalizowali przy głośnym dopingu publiczności wśród których obecni byli również uczniowie radlińskich szkół podstawowych.

Rywalizacja była zacięta, a zwyciężyła drużyna ZST w Wodzisławiu Śl. 

Ostateczna klasyfikacja była następująca:

I   MIEJSCE: ZST WODZISŁAW ŚLĄSKI
II  MIEJSCE: LO IM. NOBLISTÓW POLSKICH RYDUŁTOWY
III MIEJSCE: ZS GOGOŁOWA

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu zawodów.

Głównymi organizatorami zawodów z ramienia Brażowej Szkoły I stopnia w Radlinie była pani Alina Wiaderna i pan Tomasz Dylich.

2017 10 09 tenis mini9 października 2017 r. w sali sportowej Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie odbyły się drużynowe rozgrywki w tenisie stołowym chłopców.
W zawodach brały udział reprezentacje następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śl. w Wodzisławiu Śl., Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śl., Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl., Branżowa Szkoła I stopnia w Radlinie.

Turniej wygrała drużyna Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. w składzie: Kamil Smołka i Marek Kowol. Natomiast do następnego szczebla rozgrywek awansowali również zawodnicy Zespołu Szkól Technicznych w Wodzisławiu Śl.

mini 20170406 pilka noznaZ okazji 20-lecia samorządności Miasta Radlin 6 kwietnia 2017r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie miały miejsce zawody piłki nożnej halowej. Stawką był Puchar Starosty Wodzisławskiego. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy a mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rozegrali mecz o pierwsze miejsce, natomiast zespoły zajmujące drugie miejsca w grupach walczyły o miejsce trzecie. Po zaciętej rywalizacji o trzecie miejsce drużyna gospodarzy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Radlinie pokonała reprezentantów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śl. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny z Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich z drużyną Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. Więcej szczęścia dopisało tym pierwszym, i to oni zdobyli Puchar Starosty.

Dnia 21 lutego 2017r. odbyła się V edycja turnieju o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym.
Zwycięzcami   zostali uczniowie ZST z Wodzisławia Śląskiego. Gratulujemy!

Klasyfikacja zawodów przedstawiała się następująco:

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce: ZST z Wodzisławia Śląskiego
II miejsce: ZSPz Wodzisławia Śląskiego
III miejsce: PCKZiUz Wodzisławia Śląskiego

Klasyfikacja indywidualna:

 I miejsce: KAMIL BOREK - ZST Wodzisław Śląski
II miejsce: MATEUSZ KEMPA - ZSTWodzisław Śląski
III miejsce: MAREK KOWOL - PCKZiUWodzisław Śląski

W turnieju wzięły udział także reprezentacje Gimnazjum nr 1 w Radlinie oraz Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim.

 

25 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim odbyły się zawody w piłce halowej chłopców. W turnieju wzięło udział 10 szkół powiatu wodzisławskiego a najlepszą drużyną została reprezentacja Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Radlinie.
Nasza drużyna  wystąpiła w składzie: Gałecki Szymon, Ciepły Remigiusz, Piekut Michał, Adamczyk Krzysztof, Mielczarek Daniel, Krzychala Szymon, Gardyan Robert, Wardenga Dominik.
Opiekę nad uczniami sprawował pan Tomasz Dylich.